Imieniny:

Udział w projektach

TABELA REKORDÓW

INAUGURACJA TURNIEJU ORLIKA W SULEJÓWKU

W dniu 2.09.2011 o godz. 12:00 na kompleksie boisk „Orlik” w Sulejówku przy ul. Okuniewskiej 2 odbyła się inauguracja „II Turnieju Orlika o puchar Premiera Donalda Tuska”.

Imprezę otworzył Minister Sportu Adam Giersz wraz z Administratorem Obiektu Panią Dyrektor Anną Wasążnik oraz Burmistrzem miasta Sulejówek Arkadiuszem Śliwą.

Do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn:  cztery w kategorii chłopców 10-11 lato raz cztery chłopców starszych 12-13 lat. Wszystkie drużyny walczyły dzielnie na sztucznej murawie pokazując wysoki poziom sportowy. Turniej był pierwszym eliminacyjnym etapem przed kolejnymi międzywojewódzkimi zawodami. Drużyny Viktorii 1 oraz Orlików 2001 które zajęły w swoich kategoriach  I miejsca będą walczyć o wygraną w kolejnym turnieju w Jeruzalu (eliminacje wojewódzkie 19.09) i kwalifikację do finału krajowego który odbędzie się w Warszawie.

Rozgrywkom towarzyszyła wspaniała aura otaczającego boisko lasu oraz piękne słońce.

Do walki młodych sportowców zagrzewała wspaniała publiczność z jakże ważną kapitułą na czele. Po zakończeniu rozgrywek Animator Sportu wręczył wszystkim uczestnikom turnieju nagrody oraz upominki ufundowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Organizatorem turnieju była Pani dyrektor Zespołu Szkół nr 2 Anna Wasążnik wraz z animatorem sportu Bartłomiejem Turczyńskim.

Zapisy na zajęcia prowadzone w ramach działalności boiska "ORLIK"

Harmonogram pracy animatorów - marzec 2015

Dziewczyny na medal!
W środę 16 marca 2015r odbył się Turniej piłki koszykowej dziewcząt szkół podstawowych pod patronatem Burmistrza Miasta Sulejówek. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3. Nas godnie reprezentowała drużyna  w składzie:     Hanna Andrzejuk, Wiktoria Czatrowska, Aleksandra Królik, Wiktoria Łopuska, Natalia Niewiarowicz i Małgorzata Owczarczyk. Dziewczęta zajęły II miejsce przegrywając tylko mecz finałowy (z gospodarzami zawodów).

Turniej piłki koszowej

We czwartek, 21 kwietnia 2016r nasze uczennice brały udział w Miejskim Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek. Zawody rozgrywane były w Szkole Podstawowej nr 3. Po zaciętej walce nasze Reprezentantki (Nikola Górecka, Kaja Krajewska, Martyna Mrozik, Natalia Niewiarowicz, Justyna Pawelec, Pola Soboń, Oliwia Stępień i Klaudia Ziemnicka) zajęły III miejsce i wróciły z brązowymi medalami. Dziękujemy za wspaniałą walkę, postawę fair play i litry potu zostawione na parkiecie.
Gratulujemy miejsca na podium!